Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temelden Fıkralar (2)

YazarMesaj
__NyZ__
Yeni Üye
Yeni Üye
__NyZ__

Temelden Fıkralar (2) Empty
MesajKonu: Temelden Fıkralar (2)   Temelden Fıkralar (2) Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 7:27 pm

İslam'ın Şartı

Temel ile Dursun asker olmuşlar. Komutan Temel'i çok sevmiş. Ona birgün; "İslamın şartı kaçtır?"
diye sormuş.

Temel; "40'tır." demiş.

Komutanı "Hiç olur mu?!" diyerek Temel'e tokat atmış. Temel'in burnu kanamaya başlamış. Lavaboya giderken Dursun'la karşılaşmış.
Dursun ne olduğunu sormuş. Temel olayı anlatmış.

Dursun:
- Temel sen şimdi cit komutanin elinu op islamin şartu 5'tur de.

Temel'in cevabı şaşırtıcıdır:
- Ula uşağım adam 40'ı kabul etmedi 5'e iner mu hiç?

İtfayeci

Temel ile Dursun Amerika'da itfaiye teskilatina girerler, yangin ihbari alinir. Çok katli bir binada kreste yangin çikmistir. itfaiyeci merdiveni çalismaz.
Temel yukari çikar. Dursun asagida kalir. Temel asagida bekleyen
Dursun'un kucagiina çocuklari atmaya baslar. Temel atar, Dursun tutar,kaldirima koyar.
Bir çocuk, iki çocuk, üç çocuk, derken besinci zenci çocukdur..
Temel birakir, Dursun yakalamak için kollarini açmaz. Çocuk paat yerde.
Tekrar at, tut kenara koy, tut at kenara koy. Temel yine zenci çocuk atar. Dursun yine tutmaz. Çocuk paat gene yerde..
Dursun yukari bagirir: "Yanıkları atma! yanıkları atma!"

Temel Askerde

Komutan, Temel’e sorar:

-Temel, karşıdan bir düşman geliyor. Ne yaparsın?

-Vururum komutanım.

-Bir tane de sağdan geliyor!

-Onu da vururum komutanım.

-Bir tane de soldan!

-Komutanım, devletin tek askeri ben miyim?

Tavuk var mı?

Temel tavuk alacakmış, eczaneye gitmiş tavuk var mı dıye sormuş,eczane sahibi:
-Ne tavuğu burada tavuk bulunmaz demiş.
Ertesi gün yine eczaneye gelen temel tavuk var mı dıye tekrar sormuş,eczane sahibi
-Ya ne tavuğu burası eczane ,burada tavuk bulunmaz kardeşim demiş.
Temel bir gün sonra yine eczaneye tavuk sormaya girmiş,Temel ı goren eczane sahıbı:
-Ya kardesım sakın tavuk deme bana demiş.
Temel: O zaman cama tavuk yok dıye asın demiş.
Eczane sahıbı pencere ye tavuk yok diye tabelayı asmış.
Temel bı ertesi gün yine eczane ye gelmiş ve camdaki yazıyı gormüş ( tavuk yok yazısını) bu sefer de Temel eczane sahıbıne
- Tavuk ne zaman gelecek demiş..

Murat 124 BMW

Temel külüstür Murat 124'ü ile giderken bir BMW'ye arkadan vuruyor.Adam iniyor aşağıya Temel diyor hemşerim kusura bakma sen zenginsin diyor beni idare et diyor..Neyse adam affediyor..tekrar biraz daha gidiyorlar Temel bi daha vuruyor.Bu sefer adam sinirleniyor hemşerim noluyor diyor..Temel abi diyor frenlerim tutmadı fark edemedim..Sen zenginsin bu seferlikte affet diyor.Adam yine affediyor.Biraz gittikten sonra adam kırmızı ışıkta duruyor.Temel gidiyor bi daha vurunca adam en sonunda levyeyi alıyor tam aşağıya inecek..Temel camdan kafayı çıkartıyor..Benim abi ben dewam et diyor..

Japon

Temel adama kafayı takmış yeterki takmasın..Adama diyi ki sen Japon musun?hemşerim..Değilim diyor adam..Dönüyo bi daha soruyo sen Japon musun? Abi değilim abi diyi adam...Temel biraz sonra bi daha soruyor..Abi sen Japon musun? Adam en sonunda sinirleniyor hee lan Japonum nolacak diyi..Temel de Vallahi hiç benzemiyorsun..
https://deligibi.yetkin-forum.com

Temelden Fıkralar (2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-