Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaspersky İnternet Security 7.0.0.125 + TR Yama + 2 Adet Yeni Key [2008,2009]

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kaspersky İnternet Security 7.0.0.125 + TR Yama + 2 Adet Yeni Key [2008,2009] Empty
MesajKonu: Kaspersky İnternet Security 7.0.0.125 + TR Yama + 2 Adet Yeni Key [2008,2009]   Kaspersky İnternet Security 7.0.0.125 + TR Yama + 2 Adet Yeni Key [2008,2009] Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 11:51 pm

Kaspersky Internet Security 2007, kişisel ve sunucu bilgisayarları güvenliği için çıtayı bir adım daha öteye taşıyan yepyeni bir uygulama...

Kaspersky Firması,çok beğenilen 6 serisi antivirüs ve güvenlik deneyimlerini göz önünde tutarak,bu yeni 2007 sürüm güvenlik paketi ile,artık güvenlik sektöründe bilirkişilerden olduğunu da tekrar kanıtlıyor.Bu komple Güvenlik Paketi beraberinde Anti-virüs yazılımından,Güvenlik Duvarına ve Hacker Aktiviteleri Önlemesinden,Şifrelemesine kadar birçok özellik ile beraber geliyor...

Programın Ayrıntılı Özellikleri

# Çalışan uygulamalar ile yaşanan problemleri gideren yeni iSwift teknolojisi
# Kullanıcı aktiviteleri kaydı
# Zamanlanmış güncelleme seçeneği
# Internete bağlanıncaya kadar programı kapatıp, bağlanınca otomatik olarak açılmasını sağlayabilme
# Azaltılmış desteklenmeyen program listesi
# Yenilenmiş raporlama kaydı

# Antivirüs teknolojisi yenilikleri
# Öneri sistemi yenilikleri
# Fareye hassas özel ana menü
# Yenilenmiş listeleme kontrolleri
# İşlem ilerlemesi çubuğu
# Tüm işlemleri gösteren özel saat simgesi
# Hacker ve zararlı tüm aktiviteleri de belirleyip önleyebilme
# Eski antivirüs ve güvenlik paketlerinden çok daha yeni ve güzel görünümlü paketsel bir arabirim
# 250 adet yeni güvenlik kuralı
# Yenilenmiş SPAM önleyicisi ile POP destekli hesaplardaki e-postaları önizleme yaparak kontrol edebilme imkanı
# IMAP desteği ve filtre seçenekleri
# Güvenilmez programları da denetim altında tutabilme
# Yenilenmiş sihirbaz

TR YAMA Uygulaması

Arkadaşlar TR Yamayı Masaüstündeyken Kopyalayın ve C/:Program Files ordan da Kaspersky Lab'ın içine atın (Kaspersky İnternet Security'nin İçine Değil Yoksa Çalışmaz) Daha Sonra Sağ Alt Köşeden Kaspersky İnternet Security'i Açın,En altta Settings'i Tıklayın.Setting Penceresi açıldıktan sonra en altta Appearance var onu tıklayın en altında Browse var oradan TR YAMA'yı attığımız yere ( C/:Program Files/Kaspersky Lab) gidip ve TR YAMAyı seçip tamam diyipğ kullanabilirsiniz...Yinede ben yapamadım diyen arkadaşlar olursa yardımcı olurum...

DOWNLOAD
http://rapidshare.com/files/55246086/K__304_S_7.0.0.125.FULL.TueRK_E-BY.MORYEL.rar
Misafir
Misafir

Kaspersky İnternet Security 7.0.0.125 + TR Yama + 2 Adet Yeni Key [2008,2009] Empty
MesajKonu: Geri: Kaspersky İnternet Security 7.0.0.125 + TR Yama + 2 Adet Yeni Key [2008,2009]   Kaspersky İnternet Security 7.0.0.125 + TR Yama + 2 Adet Yeni Key [2008,2009] Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 10:50 pm

Size Bu Konu Hakkında Biraz Bilgi Vereyim Benim Bilgisayarıma Hemen Hemen Bir Buçuk Ayda Bir Kere Format Atılır Ama Kaspersky Yükleyeli 7 ay oldu sapa sağlam diyeceğim o ki bundan önce NOD32 Kullanıyordum hiç bir işte yaramıyordu.TaratıyodumHiçbir Tehdit Tespit Edilemedi Diyordu.Ondan Sora Kaspersky ı yükledim onda tarattım 3 Tane virüs buldu.çok güzel bir program programlıyıcıların ellerine sağlık ve bu konuda bir Hile Daha Vermek İstiyorum
kasperskyı kurduğunuzda 30 günlük deneme süresini tıklayın 30 gün bittikten sonra şu işlemleri izleyin

1.Kaspersky'i kapatın
baslat-calıstır- regedit yazın
2.Kayıt defterinden şu 3 anahtarı bulun ve silin
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorag e
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Cryptography \RNG
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertif icates\SPC\Certificates
3.Kaspersky'i çalıştırın.
4.Aktivasyon penceresinden deneme sürümü için 30 günlük key isteyin
Bir Aylık Deneme Surumu Bittiginde Tekrar anahtarları silerseniz tekrar ve tekrar yeni deneme surumu keyini indirir!!!
Ben Kendi Üstümede Denedim Calısıyor
Not: Bu deneme surumu keyleri hiçbir sekilde ozellikleri vesaire kısıtlamamaktadır

(Ç)ALINTIDIR
__qeNeRaL__
Administrator
Administrator
__qeNeRaL__

MesajKonu: Geri: Kaspersky İnternet Security 7.0.0.125 + TR Yama + 2 Adet Yeni Key [2008,2009]   Kaspersky İnternet Security 7.0.0.125 + TR Yama + 2 Adet Yeni Key [2008,2009] Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 11:07 pm

arkadaşlar şu kaçal prg kulanmayı bırakın not 32 nin bayisiyiz gelin lisanslı verelim uraşmayın karıştırmayın kayıt defterinizi siz naparsanız yapın oo prgları kıramasınız kolaymı sanıyosunuz siz bunlarıı biz bayisi oldumuz için kendi gözümle görüorum prg kurup apteyt etinde bizim servere gelip izin istiyo biz bi bakıyoruzz bu kulanıcı kayıdı yok sistem otomatik prg çökertiyor o yüzden ne hilesi yaparsanız yapın onlar sizi gördüğü için sizin yaptınız işlem kayıt defterinden prg gününü sıfırlıyorsunuz ve prg bu gün yüklemiş gibi oluyor ve 30 gün daha verior yanlız verdi 30 günn full deyill umarın anlamısınızdır..
https://deligibi.yetkin-forum.com

Kaspersky İnternet Security 7.0.0.125 + TR Yama + 2 Adet Yeni Key [2008,2009]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows XP Ultimate Edition 2008 TR - 02-01-2008