Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temelden Fıkralar (3)

2 posters
YazarMesaj
__NyZ__
Yeni Üye
Yeni Üye
__NyZ__

Temelden Fıkralar (3) Empty
MesajKonu: Temelden Fıkralar (3)   Temelden Fıkralar (3) Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 7:28 pm

Resepsiyon

Temel Londra'da otelin birinin odasında kara düşünüyor.
'ulan' diyor.
-Ben aşağıdan içki isterken Laz olduğum anlaşılır mi acaba?
Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor....
-Bana bir fisku,,,,,yok böyle anlarlar
-Bana bir raki......'yok' diyor 'böyle de anlarlar
-Bana bir bira....Tamam diyor böyle iyi anlamazlar......Ve aşağıya iniyor.
Masaya dirseklerini dayıyor ve sesleniyor:
- Barmen bana bir bira.
Barmen Temeli biraz süzdükten sonra soruyor:
- Birader sen Laz mısın?
Temel:- Uuuy nasil anladın?
- Burası resepsiyon, bar karşıda..

Fitil

Temel ishal olmuş, gittiği doktor da "günde iki defa fitil" salık vermiş. Temel fitilin asıl kullanım şeklinden habersiz olduğundan, hap gibi yutmuş ve tabii ki daha kötü olmuş.
İkinci defa gittiği doktor ona günde üç defa fitil vermiş, Temel daha da kötü olup da doktora üçüncü defa gidince doktor şüphelenip sormuş:
- Siz yoksa bu fitilleri hap gibi yutuyor musunuz?
Temel kızmış:
- Yok, bi tarafıma ......

Paraşüt

Temel ile Dursun paraşüt kursuna yazılır ve hafta sonları eğitim
görmektedirler. Aradan aylar geçer ve eğitim tamamlanır.
Yapılacak bir gösteri için prova yapmaktadırlar. Uçaktan atlarlar lakin Dursun'un paraşütü açılmaz.
Temel sorar:
- Dursun, paraşütün açılmadı ne düşünüyorsun?
Dursun :
- Önemli değil ya. Gerçek değil ki prova yapıyoruz..

Zifaf Gecesi

Temel evlenmiş ama zifaf gecesinde kızın bakire olmadığı ortaya çıkmış. Soluğu kızın babasının evinde almış, kızın bakire değildi demiş. Vaziyeti anlatmış. Adam kızgınlıkla bağırmış:
- Onun anası ta öyle çıkmıştı. Cim yapayı punlari?

Nosut

Temel Afrika'ya safariye gitmiş. İlk günün sonunda gece otelin lobisinde avcılar konuşuyormuş. İngiliz ben bugün 1 gergedan vurdum demiş. Fransız ben de 1 aslan vurdum demiş. Temel de ben de 1 nosut vurdum demiş.
İngiliz ile Fransız anlamamış ama cehaletleri belli olmasın diye de sormamışlar. Ertesi gün yine ava gidilmiş gece yine toplanmışlar. İngiliz ben 2 kaplan vurdum demiş. Fransız ben de 1 fil vurdum demiş. Temel ben 4 nosut vurdum demiş.
İngiliz dayanamamış sormuş:
- Kusura bakma ama nosut nasıl bir şeydir? Bunca yıllık avcıyım hiç duymadım.
Temel de:
- Ben de ilk defa burada gördüm. Kara kara bir şeyler insana benziyorlar. Ellerini kaldırıp nosut nosut diye bağırıyorlar...
https://deligibi.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Temelden Fıkralar (3)   Temelden Fıkralar (3) Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 10:22 pm

TEMEL VE MAYMUN

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle!"
__NyZ__
Yeni Üye
Yeni Üye
__NyZ__

MesajKonu: Geri: Temelden Fıkralar (3)   Temelden Fıkralar (3) Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 12:04 am

hehe Smile zorlu görev TEMEL'i bekliyor
__qeNeRaL__
Administrator
Administrator
__qeNeRaL__

MesajKonu: Geri: Temelden Fıkralar (3)   Temelden Fıkralar (3) Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:43 pm

ahahahah öLdüm qülmeqtennn

Temelden Fıkralar (3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-